top of page
resim2.jpg

Benim Hikayem

Merhaba! Ben İpek ve diyetisyenim.

Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun oldum ve bu eğitim benim diyetisyenlik kariyerim için sağlam bir temel oluşturdu.

 

Diyetisyen olmak, benim hayatımı değiştiren bir karar oldu. Üniversite eğitimim sırasında insan vücudu, beslenme bilgisi, sağlıklı yaşam ve diğer konularda çok şey öğrendim. Daha sonra, birkaç iş deneyimi edindim ve kendimi geliştirdim. Nihayetinde, kendi diyetisyenlik ofisimi açmaya karar verdim ve bu kararım benim için en doğru karar oldu.

Süreç

Hastane ve sağlık merkezlerinde çalışarak mesleki becerilerimi geliştirdim. Bu deneyimler, farklı durumlarla başa çıkmayı öğrenmemi sağladı ve mesleki güvenimi arttırdı.

 

Kendi diyetisyenlik ofisimi açmak, benim için bir hayaldi ve sonunda gerçekleşti. İlk adım, gerekli izinleri ve lisansları almak için çaba harcamaktı. Daha sonra, ofisimi hazırlamak için bir ofis kiraladım ve ekipmanlarımı satın aldım. 

 

Diyetisyen olmak, insanlara yardımcı olma fırsatı veren harika bir meslektir. Ben, kendimi diyetisyen olarak çok mutlu hissediyorum.

bottom of page